Hakkımızda

Hakkımızda;

  • Kavensports; deneyimli idari ve teknik personelleriyle teknolojinin tüm olanaklarını kullanarak yurt içinde ve yurt dışında FIFA standartlarında sentetik çim yüzeyli futbol sahaları, basketbol sahaları,tenis kortları, voleybol sahaları ve çok amaçlı spor salonları yapmaktadır. Ana faaliyetlerine odanaklanarak büyüyen, üretimde ve her aşamadaki hizmette ( satış öncesinde, satışta, uygulama öncesinde, uygulama sırasında ve uygulama sonrasında ) , sürdürülebilir kalite için doğru ürün seçimi, uygun aplikasyon sistemleri, uygulama yönetimi ve yönetim modellerini uygulayarak ( FIFA QUALİTY CONSEPT) adanmışlığı içselleştiren müşterilerle iş birliği içerisinde toplumun ve bireyin hayatını kolaylaştıran çevreyle uyumlu ürün ve hizmetler sunmaktadır.

Misyonumuz;

  • İnsanın ilk çağlardan beri süregelen spor ihtiyacını, ona konforlu ve modern olanaklarla çevrelenmiş olarak sunmak.
  • Öncelikle sosyal, sportif ve kültürel aktivitelerle bağını eksiksiz kurarak, spor ihtiyacını sağlam bir zemine oturtmak.
  • Sonra modernlik, sportif mükemmellik ve teknolojinin akıllı kullanımıyla insanı geleceğe taşımak ve böylelikle yüceltmek
  • Müşterilerimizle memnuniyete dayalı, başarıyı hedefleyen ve yaşam boyu sürecek bir ortaklık kurmak.
  • İhtiyaçları anlamaya, doğru çözümler üretmeye çalışmak ve güven duygusunu her zaman en ön planda tutmak

Vizyonumuz;

  • Sınırsız müşteri memnuniyetini sağlayarak, sektörde bir adım önde giden, en itibarlı marka olmak.

 

Değerlerimiz;

İnsan Odaklılık;

  • Müşteri memnuniyeti ve bağlılığına önem vermek, empati yapmak, kendini değil işini sevmek, çalışanlarımızın ve müşterilerimizin mutluluğunun sürekliliği için vizyoner bir yaklaşımla iş yapmak. Başarı odaklı olmak, başarma arzusuna sahip olmak, tutku ile çalışmak, müşterilerimizle ilişkimizi, alım-satım dinamiklerinin ötesine taşıyan, onlarla derin, kalıcı, duygusal bağlar kurmayı amaçlayan etkinlikler tasarlamak, yeni başlangıçlar için ilham kaynağı olabilmek. Müşterilerine karşı verdiği sözü tutmak. Müşterilerinin güvenlerini sağlamak. Müşteri memnuniyetini ölçmek. İş sağlığı ve güvenliği sağlamak. Memnuniyeti, ölçümleme yöntemi ve sıklıkları belirlenmiş olarak yönetmek, insan çevre uyumunu sağlamak, alınan aksiyonların topluma ve çevreye olan etkisini dikkate almak, müşterilerinden aldığı geri bildirimleri yönetmek, hayatlarına değer katıp, birlikte güçlü yarınlar inşa etmek.

Uzmanlaşmak;

  • Ana faaliyetlerimize odanaklanarak büyümek, üretimde ( spor sahaları, landscape uygulamaları vb . ) ve her aşamadaki hizmette ( satış öncesinde, satışta, uygulama öncesinde, uygulama sırasında ve uygulama sonrasında ) , sürdürülebilir kalite için doğru ürün seçimi, uygun aplikasyon sistemleri, uygulama yönetimi ve yönetim modellerini uygulamak ( FIFA QUALİTY CONSEPT ) konusunda uzman kişilerle çalışmak, uzman kişilerle paylaşımlarda bulunmak, geri bildirimlerini almak ve iyileştirme süreçlerimizde bu uzmanlıkları kullanmak. Nitelikli insanlarla çalışmak, kalite ve teknolojiye önem vermek, uzmanlığını sporun konforuna yansıtmak. Çalışan yetkinliklerini arttırmak. Yetkin çalışanlarla çalışmak. Görev tanımı dışında da her koşulda sorumluluk almak, inisiyatif kullanmak ve kullandırmak. İşini gönüllü olarak her zaman amatör ruhla ama profesyonelce yapmak. Yaptığı işi sadece iş değil yaşam felsefesi olarak algılamak, yaşam amacı gibi görmek. Adanmışlığı içselleştiren müşterilerle iş birliği yapmak toplumun ve bireyin hayatını kolaylaştıran çevreyle uyumlu ürün ve hizmetler sunmak.

Yenilikçilik;

  • Yeniliğe açık olmak, yenilikleri ( teknoloji, iş yapış yöntemleri vb .) sürekli yakından takip etmek, değişimleri önleyici yaklaşımla birlikte yönetmek, farklı olmak. Çalışan yetkinliği, çalışanları yeniliklere cesaretlendiren, inovasyon yapabilen bir şirket olmak. Yenilikleri sürekli takip eden, yeni ürün ve hizmetler geliştiren, öneri sistemleri ile sürekli iyileştirmeleri çalışanlarının katılımı ile yapan bir şirket olmak. Yeni trendleri başta çalışanları olmak üzere herkesle paylaşan bir şirket olmak. Hep bir adım önde olmak. Müşterilerinin geri bildirimlerinden faydalanarak, onların deneyimlerini zenginleştirecek, hayatlarını kolaylaştıracak yenilikler konusunda öncü olmak. Toplumun her kesimini kapsayan herkese uygun teknolojiler ve yenilikleri ürün ve hizmetlerinde hep öncü olarak uygulamak. Topluma ve çevreye duyarlı teknolojileri bulup uygulamak.