KAVEN LANDSCAPE İLE MANTIĞINIZIN DOĞALLIĞINI YAKALAYIN

Doğadan ilham alınarak tasarlanan ve uygulanan kaven landscape sentetik çim sistemleri iç ve dış mekan peyzaj uygulamalarınız için harika çözümler sunmaktadır.

 

Yoğun bakım süreçleri, sulama maliyetleri, zararlı böceklerle mücadele gibi zaman kaybı oluşturan nedenlerden dolayı doğal çimlerin yerini artık sentetik çim modelleri alıyor. Uygun fiyatı ve kullanım kolaylığı açısından sentetik-suni çimler mantığımızın doğallığını yakalamamız açısından eşsiz bir fırsat olarak önümüze çıkmakta.

Peyzaj amaçlı suni çim halılar her türlü zeminde doğal görüntüsünü korumanın yanı sıra ekolojik ve çevre dostu bir üründür. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte teras, bahçe, balkon ,havuz kenarları ve daha birçok alanda, konut ve ticari alanlarda rahatlıkla kullanılabilir hale gelmiştir. İçeriğinde ağır metal ve zehirli madde bulundurmaması, ateş ile teması halinde alevlenmemesi temizliğinin kolay olması düşme ve yaralanmalara karşı önleyici katman oluşturması nedeniyle çocuk oyun alanlarında da gönül rahatlığıyla kullanılabilmektedir.

Mükemmel Drenaj
Hemen Kullanım
Alev Almaz
Bakım Gerektirmez
Bakteri Barındırmaz
Her Koşulda Kullanım